Prezentace firmy TONSTAV-SERVICE s. r. o.

TONSTAV-SERVICE s.r.o. je obchodní společnost specializovaná na oblast stavebnictví.

Na českém trhu působíme již od roku 1996. Centrála společnosti sídlí v Českých Budějovicích. Za dobu svého působení jsme vedle divize České Budějovice vybudovali síť poboček v Praze, Berouně, Brně, Ostravě a Hradci Královém, odkud obsluhujeme zákazníky po celé České republice a v zahraničí.

Z firmy původně zaměřené pouze na strojní omítání se postupně vybudovala největší půjčovna a servisní organizace nejen omítací a dopravní techniky, ale také ostatních stavebních strojů a stavební techniky v Evropě s obchodní a servisní síťí se širokým rozsahem služeb a sortimentu.

Nabízíme komplexní služby a servis pro stavební profesionály.

Prodej, pronájem a servis stavebních strojů a techniky
Nabízíme omítací a dopravní techniku, pumpy na beton, stavební výtahy a vrátky, průmyslové vysavače, stroje na čerpání betonu, mobilní kompresory, lešení, stavební míchačky, brusky a řezače atd. V našem sortimentu jsou zastoupeny mj. značky Brinkmann, Putzmeister, GEDA, Starmix, Somero, Rokamat, PFT a M-TEC, CompAir, ATIKA, HTC, DIEM, NORTON, Festool, GRACO, SOLA a další. Ke všem produktům poskytujeme také záruční a pozáruční servis, prodej náhradních dílů a poradenství.

Specializovaný prodej zboží a materiálů
Přestože náš katalog čítá více než 10.000 položek, zaměřili jsme se na specializovaný sortiment, který se snažíme pružně upravovat v návaznosti na aktuální požadavky našich zákazníků.

Jednou z našich domén je PRODEJ, PRONÁJEM A SERVIS LEŠENÍ a stavebních VÝTAHŮ

Mezi naše cíle patří mimo jiné i dobrá orientace v oblasti lešení, která výborně doplňuje naše jednotlivé komodity činností, zejména pak oblast zateplení a úpravy fasád v bytové a průmyslové sféře. Pro vytvoření ucelené nabídky neschází samozřejmě ani profesionální výtahy GEDA. Naši zákazníci si během dlouhých let spolupráce ověřili, že cena zaplacená za nájem zařízení je kompenzována tím, že firma nemusí vázat kapitál v investicích do nákupu vlastních strojů, skladových zásob náhradních dílů, zařízení opravovat a další zdroje vázat v potřebných nemovitostech i souvisejícím movitém zařízení, nemluvě o dalších výdajích jako pojištění atp. a může se plně soustředit na výkony, které jsou jádrem jejího podnikání.

Našim zákazníkům nabízíme KOMPLEXNÍ SLUŽBY:
Prodej a pronájem lešení
Zaměříme, navrhneme optimální sestavu lešení a zpracujeme kalkulaci
Zajistíme dopravu, montáž a demontáž
Zajistíme kontoly, dokumentaci, tahovou zkoušku kotev, statický posudek lešení

Fasádní lešení a pojízdné věže LAYHER
Lešení LAYHER se vaznačuje nejvyššími parametry, které vyžadujeme od moderního systému lešení.
Značka LAYHER je zárukou pro všechny partnery na celém světě.
Přednosti: kvalita, hospodárnost, rychlost, bezpečnost, spolehlivost.
Již několik desetiletí je určujícím fasádním rámovým lešením na trhu. Vyznačuje se minimálním množstvím dílů pro základní konstrukci. Vyniká jednoduchostí a rychlostí montáže a tuhostí konstrukce. Systém lešení umožňuje řešit, díky široké řadě příslušenství, i ty nejsložitější detaily fasád.

Fasádní lešení GRAF
Všechny fasádní díly se dodávají v porovedení lak nebo pozink. Nejrychlejší systém pro velké plochy díky malému počtu jednotlivých dílů. Flexibilní adaptace i pro komplikované fasády. Snadná manipulace díky jednoduchému zasouvacímu systému. Velká bezpečnost díky stabilním strojově vyrobeným prvkům. Velká odolnost a stabilita díky profesionálnímu ponornému lakování.

DALŠÍ SORTIMENT V NABÍDCE LEŠENÍ:
Pojízdná hliníková lešení LAYHER ZIFA, UNISTANDARD
Univerzální modulová lešení LAYHER BLITZ
Prostorová lešení LAYHER ALLROUND
Tribuny a pódia LAYHER / NÜSSLI
Provizorní zastřešení a zakrytí

SOUVISEJÍCÍ SORTIMENT:
Stavební výtahy a vrátky GEDA - prodej, pronájem, servis, příslušenství a poradenství
Mobilní oplocení  - prodej, pronájem, příslušenství a poradenství
RSS - ochranný systém proti pádu ze střechy - prodej, příslušenství a poradenství
Sítě na lešení, plachty, shozy a další příslušenství,…

NOVINKA:
Chcete být na stavbách vidět? Ideálním marketingovým nástrojem jsou sítě na lešení s potiskem loga. Rádi vám doporučíme vhodný typ sítě, zpracujeme návrh a cenovou kalkulaci.

Proč jsme se staly členy ČMKL

Členy ČMKL jsme se stali zejména z důvodu podpoření skvělé myšlenky zakládajících členů vytvořit subjekt, který je schopen jednat, tvořit, vydávat apod. Naším malým příspěvkem ke společné práci jsou periodická školení montážníků lešení, kteří se v sídle naší společnosti v Českých Budějovicích pravidelně školí. Dále zviditelnění a používání známky ČMKL jako garanta technické kvality. Prozatím poslední, pro nás však velmi důležitou snahou, je ve všech námi řešených stavebních komoditách prosazovat zejména bezpečnost, efektivnost, rychlost a profesionální kvalitu. Zajímavé a nové inspirace v oblasti lešení přenecháváme tedy uznávaným kapacitám lešenářské komunity.

Více informací o sortimentu a službách naleznete na http://www.tonstav-service.cz/